У Глухівській бібліотеці поети-земляки декламували вірші

Культура 11:40, 29.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

Вже декілька років поспіль в Глухівській публічній бібліотеці проводяться Довженківські осінні поетичні читання. Кожного разу вони присвячуються різним темам. А 28 вересня 2022 року вони проходили не в звичний мирний час. Повномасштабне вторгнення в нашу країну російських окупантів 24 лютого стало потрясінням для кожного українця.

У час війни поетичне слово — це справді зброя. Воно несе силу та істину, снагу та натхнення, воно вражає ворога правдою та надає завзяття нашим захисникам. Вірші допомагають підтримати бойовий дух, нашу незламність та віру, а отже – наближають Перемогу. Цьому і присвятили читання.

Перед присутніми своїми поезіями, емоціями, думками, спогадами та надіями поділилися Микола Гурець, Валентин Коваленко, Лідія Бабенко, Микола Крючков, Анатолій Бойко, син якого захищає незалежність нашої країни. З екрана телевізора в запису свої вірші прочитала Ганна П’явка, а Петро Товстуха додав настрою, переповівши свої гуморески.

Серед присутніх в залі були волонтери, які також пишуть вірші. Це Лариса Толкачова та Ніна Покорна. Їх поезії були душевними і хвилюючими.

Вірші межувалися з піснями, які виконали солісти Полошківського будинку культури КЗ «Центр культури» Наталія Щастна, Світлана Володська, Надія Пустинник, та Катерина Нетеча з КЗ «Центр культури».

Ми точно знаємо: війни закінчуються, а поезія — ні!

comments powered by HyperComments
Нагору