У глухівчанки Марійки Кудояр підтвердили рецидив хвороби. Необхідна термінова допомога на дороговартісне лікування за кордоном

Допоможемо разом | 10:35, 15.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

Нагадаємо, 7-річна Марійка Кудояр 4 роки тому втратила здатність рухатися після видалення пухлини хребта. Для дівчинки, яка мріє знову ходити, збирали кошти на операцію.

На початку липня у Києві Марійку прооперували та ввели ботокс в м’язи для зменшення спастичності в нижніх кінцівках. Це мало знизити скутість та спазми у м’язах ніг, яка заважали навіть нормально вдягати одяг. Вчора лікуючий онколог Марійки Кудояр – Ольга Желудкова підтвердила рецидив хвороби. 20 вересня призначена консультація в Москві для вирішення питання подальшого лікування.

“Ми благаємо вас про допомогу, адже лікування раку дуже дороговартісне. У нас з Марійкою лише одна надія на допомогу чуйних людей. Відлік часу йде на хвилини, рак не чекає… Якщо можете допомогти хоча б гривнею, ми будемо надзвичайно вдячні. Будь ласка робіть репости, чим більше людей буде знати про нашу біду, тим більше шансів у Марійки на життя”, – розповідає Ірина Кудояр.

Переказати кошти на лікування дівчинки можна на карти:

5168 7574 1883 6419 ПриватБанк

5375 4141 2853 3832 Монобанк (для переказів з інших банків).

Нагадаємо, що Марійці Кудояр поставили діагноз анапластична епендимома шийного відділу хребта рівні С2-С7. Спастичний тетрапарез. Позаду видалення пухлини в шийному відділі хребта (2017 рік), 5 блоків хіміотерапії, променевої терапії та 4 блоки противорецидивної хіміотерапії. Відразу після операції стала прикута до інвалідного візка. Їй потрібно проходити реабілітацію до повного одужання.