У боях за Херсонщину загинув чемпіон світу з хортингу, випускник Глухівського педуніверситету

Втрата 15:33, 18.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

У бою за визволення Херсонської області від окупантів Росії 8 листопада загинув старший лейтенант Національної гвардії України з Олександрії Кіровоградської області, командир 3-го взводу оперативного призначення роти на бронеавтомобілях Валерій Скоренцов. Також він був майстром спорту України з панкратіону та майстром спорту міжнародного класу з військово-спортивного багатоборства.

Про загибель українського захисника у Facebook повідомив голова Олександрійської громади Сергій Кузьменко.

“8 листопада в бою за нашу Батьківщину в районі Херсонської області загинув нацгвардієць Валерій Скоренцов. Олександрійцю було 35 років. У нього залишилися дружина і неповнолітня дочка.

Вічна пам’ять і слава воїну і Герою, який віддав своє життя за Україну. Щирі співчуття родині та близьким”, – написав Кузьменко.

Газета Кіровоградщини пише, що бойове мистецтво хортинг стало сімейним видом спорту для Скоренцових. Анатолій Скоренцов, батько Валерія, керівник військово-патріотичного клубу хортингу Козак у селі Федірки, звідки родом загиблий український герой. Його молодші брат і сестра також перемагали на чемпіонатах України та світу з хортингу.

Крім того, Валерій Скоренцов був майстром спорту України з панкратіону та майстром спорту міжнародного класу з військово-спортивного багатоборства.

“Викладачі та студенти запам’ятають Валерія активним, цілеспрямованим, справедливим, справжнім прикладом для майбутніх поколінь. Він самовіддано відстоював незалежність і цілісність України. Війна обірвала життя захисника держави, сина, чоловіка, батька, товариша…”, – сказали в Олександрійському педагогічному коледжі, де він навчався.

Видання Світловодськ інформує, що Валерій Скоренцов народився 14 липня 1987 року. У 2013 році після коледжу він закінчив Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка. Отримав ступінь магістра за спеціальністю викладач фізичного виховання, вчитель фізичної культури та валеології, Керівник спортивних секцій та організатор туристичної роботи.

comments powered by HyperComments
Нагору