Цієї ночі застосунок “Дія”не працюватиме

Офіційно 20:38, 6.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Портал «Дія» повідомляє про переїзд до нового датацентру, щоб впевнено справлятися з навантаженнями та надавати якісний сервіс українцям у будь-який час. Тому вночі, 7 листопада, з 00:00 до 7:00 додаток не працюватиме, онлайн-послуги та замовлення документів будуть недоступні. Отож, якщо Ви планували скористатися цими документами цієї ночі, кудись їдете, не забудьте оригінали документів.

Також повідомляється, що COVID-сертифікат у «Дії» працюватиме і не зникне, якщо не виходити із додатку. Сертифікат про щеплення проти коронавірусної хвороби можна отримати і на порталі у будь-який час. Як це зробити – вказано у відеоінструкції.

У кожному аеропорту України всю ніч прцюватимуть команди підтримки «Дії». Кожен, хто перед вильотом не зможе скористатися сертифікатом, може звернутися по допомогу.

Мінцифра обіцяє, що незабаром застосунок «Дія» оновиться і працюватиме ще краще.

Нагадаємо, мобільний застосунок «Дія», впроваджений Міністерством цифрової трансформації, допомагає багатьом українцям зберігати необхідні документи у цифровому вигляді у одному місці. Так завжди під рукою у смартфоні посвідчення водія і техпаспорт, ID-паспорт, ідентифікаційний код, «жовтий» чи «зелений» сертифікати про вакцинацію від COVID-19.

Шостка.INFO

comments powered by HyperComments
Нагору