Товари з США: як правильно купляти

Споживач 14:15, 3.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

доставка товарів із сша

Вам набридла одноманітність товарів в інтернет-магазинах України? Хочеться чогось оригінального, цікавого та незвичайного? Не подобається переплачувати за товари численним перекупникам? Тоді вам потрібно просто розібратися з тим, як робити покупки в американських магазинах. У них ви зможете придбати абсолютно будь-які товари, від одягу та взуття, до музичних інструментів, запчастин чи електроніки. Причому ціни на них найчастіше будуть дешевшими, ніж у нас.

Інтернет-магазини США вигідно відрізняються від українських широким асортиментом, високою якістю товарів та відмінним обслуговуванням. На території країни діє кілька тисяч порталів, тому ви гарантовано підберете той, що підійде саме вам. Найбільшими вважаються Amazon, eBay, 6PM, Walmart, GAP, Carter’s та ін. Розглянемо, як правильно робити покупки та чому американські магазини одягу користуються великою популярністю.

Основні правила

Перше, що треба зробити — підібрати компанію, яка доставлятиме товари в Україну. Більшість магазинів США не передає посилки до нашої країни. Навіть якщо вони це й роблять, то використовують американські служби доставляння, послуги яких коштують дуже дорого, що нівелює весь сенс покупок.

Однією з найкращих мейл-форвардингових компаній, на наш погляд, є EasyXpress. Вона не перший рік працює на ринку та добре зарекомендувала себе в ролі постачальника. Компанія має склад у Делавері, який є безподатковим штатом. Це означає, що ви зможете заощадити до 10 відсотків — жодних мит на ваш товар не нараховуватиметься.

Робота ведеться за наступною схемою. Ви реєструєтесь на сайті компанії. Це повністю безпечно та безплатно. Після цього ви отримуєте доступ до особистого кабінету. У ньому вказана інформація про адресу складу — саме її потрібно буде вказати при реєстрації в магазині. Далі ви вибираєте товари та оплачуєте їх. Продавець надсилає посилку та дає вам трек-номер. Його треба зареєструвати в особистому кабінеті EasyXpress. Ця дія відкриває перед вами можливість відстеження замовлення та управління ним.

Коли товар надійде на склад у Делавері, його опрацюють, за потреби перепакують та відправлять до України. Він пройде митницю (компанія бере на себе всі питання, пов’язані із цим). Забрати посилку можна буде у Києві або отримати її Новою Поштою у будь-якому місті (послуга безплатна). Як бачите, нічого складного немає — все просто та доступно.

Чому варто вибрати EasyXpress

Ця компанія справді одна з найкращих на ринку. Вона пропонує мінімальні ціни на свої послуги, при цьому працює набагато краще за інших операторів. Так, за один кілограм ваги авіапоштою ви заплатите всього 9 доларів, морем — 5. Тарифікація починається від 300 грамів, причому маса не заокруглюється у більшу сторону.

Також до плюсів можна віднести такі пункти:

  1. Детальна консультація досвідчених менеджерів. Вони самі користуються послугами служби, та чудово розуміються на всіх питаннях.
  2. Можливість викупу товару, який вам сподобався. Якщо ви не можете зробити це самостійно, його купить компанія, а ви просто переведете їй гроші.
  3. Широкий спектр додаткових послуг. Наприклад, можна замовити перепакування продукції або зробити її фотографії.

Спробуйте — купувати в Америці справді нескладно. І що дуже важливо — ціни на одяг тут дуже низькі, а його якість вище, ніж українського. У магазинах ви знайдете все, що треба, від спідньої білизни до зимових курток та черевиків.

comments powered by HyperComments
Нагору