Як змінився ринок таксі в Сумах

Споживач, Транспорт | 16:46, 10.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

таксі у сумах

2020-й рік став визначальним у сфері послуг. Причина тому – епідемія короновірусу та карантинні обмеження, пов’язані з нею. Не став виключенням і ринок таксі у Сумах. З’явилися нові гравці з комфортними безпечними авто. Наприклад, сервіс OPTI https://opti.global/sumi Сервіс працює в 32-х містах України. В тому числі і Сумах.

Як змінився характер поїздок у Сумах?

За час карантину значно змінився й характер поїздок. Якщо раніше левова частка замовлень припадала на залізничний  та автовокзали, ресторани, нічні клуби, ТРЦ «Мануфактура». То під час карантинних обмежень, зросла кількість замовлень в лікарні, поліклініки, лабораторії. На жаль, в аеропорт «Суми» вже давно ніхто не їздить. Він вже десяток років не виконує регулярні рейси.

Набуває популярності нова послуга в таксі Сум – доставка. Продукти харчування з супермаркетів, гарячі страви з ресторанів, ліки – будь-що можна доставити по Сумам за допомогою таксі. Це значно економить час та знижує кількість соціальних контактів.

Робота водієм таксі у Сумах

Варто зазначити, що в 2020-2021 роках стрімко зросла кількість бажаючих водіїв працювати на своїй машині у службі таксі. Це, перш за все, пов’язано з тим, що у людей значно впали заробітки за основним місцем зайнятості, а дехто взагалі втратив роботу. Як повідомили у сервісі OPTI, у них є ряд визначених критеріїв відбору драйверів. Це, перш за все, 3 роки безперервного водійського стажу, належний технічний стан автомобіля, відсутність судимості, високий рівень культури спілкування і комунікабельність. Марка та рік випуску авто – теж є одними з важливих факторів при відборі водіїв для співпраці.

Замовлення таксі у Сумах

Замовити таксі у Сумах чи з прилеглих сіл можна декількома способами. Кожен пасажир вибирає для себе найзручніший. Наприклад, за єдиним коротким номером 579 з функцією автопередзвону або на сайті компанії OPTI, заповнивши відповідну форму онлайн-замовлення.

Але найпопулярніший – завантажити мобільний додаток. З його допомогою замовлення таксі у Сумах виконується за декілька кліків.

Якщо потрібен автомобіль більш комфортного класу, вибирайте тариф «Стандарт» чи «Преміум». Великою перевагою є можливість замовити машину родичам чи друзям. А якщо вам не сподобалося обслуговування, ви можете додати водія до чорного списку. Цей водій більше не бачитиме замовлень від вас.

  • Мобільний додаток Opti (Таксі 579) для Android
  • Мобільний додаток Opti (Таксі 579) для IOS

Рух надихає! Бережіть себе!

comments powered by HyperComments