Талановиті глухівчанки у числі переможців обласного конкурсу «Лісівники плекають ліс»

 Поділитися

Поділитися в

ДП «Глухівський лісгосп» визначився з переможцем конкурсу дитячого малюнку та твору «Лісівники плекають ліс» – 2019 року, – повідомляють на сайті ДП “Глухівське лісове господарство”

Адміністрація підприємства визнала кращим малюнок «Дбайливі лісівники» учениці Слоутського НВК Катерини Гузенко та вручила школярці заохочувальний приз.

Крім цього, на базі Комунального закладу Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю також відбулося нагородження призерів, але вже регіонального рівня. Серед них була й Дар’я Лагута, яка посіла друге місце за малюнок «Посадка лісу». Глухівській школярці вручили цінний подарунок.

Загалом із нашого району в конкурсі взяли участь 356 учнів загальноосвітніх шкіл м. Глухова та прилеглих до нього сіл, Березівської та Шалигинської об’єднаних територіальних громад.

Участь в урочистостях взяли головний лісничий Сумського управління лісового та мисливського господарства Олександр Товстуха, керівництво Департаменту освіти і науки Сумської ОДА та працівники Комунального закладу Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

comments powered by HyperComments