Ситуація з електроенергією на Сумщині складна – потрібен час для повернення до звичного режиму споживання

Енергетика 11:27, 14.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

Такі висновки оприлюднив голова правління ПрАТ «Національна енергетична компанія Укренерго» Володимир Кудрицький.

Більше тижня минуло, як російські війська серйозно пошкодили один з ключових об’єктів Укренерго.

Це вплинуло на живлення низки областей, ситуація у яких поки що залишається складною. Зокрема, йдеться про Київ, Київську, Чернігівську, Черкаську, Житомирську, Сумську, Харківську, Полтавську та Донецьку області, де застосовуються планові, а іноді й аварійні відключення.

«Київський та харківський енерговузол – це великі регіони споживання електроенергії, куди передається електроенергія з тих регіонів, де вона наразі виробляється. Але мережа у цих областях зазнала дуже важких пошкоджень, і вона поступово відновлюється силами Укренерго та інших енергетичних компаній. Таких масштабних пошкоджень, які з 10 жовтня зазнала українська енергетика, не зазнавала жодна енергосистема. Тому говорити про їх повне усунення наразі не доводиться», – зазначив голова правління Володимир Кудрицький в ефірі телемарафону «Єдині новини».

Зважаючи на це, планові відключення, ще певний час будуть впроваджуватися, зокрема у вказаних областях та у Києві, поки ми будемо відновлювати можливість передачі електроенергії з інших регіонів. Ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб повернути звичний для кожного режим споживання електроенергії.

Допомогою кожного українця у цьому буде ощадливе споживання електроенергії.

comments powered by HyperComments
Нагору