Сувенірний магазин Глухівського лісгоспу чекає відвідувачів

Суспільство | 11:32, 27.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

На в’їзді в містечко вздовж траси Глухів-Суми у затінку багаторічних сосен красується стилізований під хатинку лісника дерев’яний будиночок.

Це – невеличкий сувенірний магазин з символічною назвою “Лісовичок”. Розташований він на території Державного підприємства «Глухівське лісове господарство». Його діяльність організована з метою продажу сувенірної продукції, виготовленої з якісних, екологічно чистих продуктів, зокрема, кераміки та дерева, а також реалізації продуктів харчування, косметичних та інших товарів.

У зимові морози привітлива продавчиня запропонує гарячий чай або каву, у літню спеку – холодне морозиво та напої. Приємна жіночка тут за господиню. Вона слідкує за порядком, оформлює інтер’єр крамниці по-доброму свариться, коли відвідувачі заходять без маски. «Карантин!», – нагадує вона.

В більшості, покупцями “Лісовичка” є подорожні, які їдуть заданим маршрутом та зупиняються для відпочинку, любування красою природи, перекусу. Не помітити магазин неможливо. Тож подорожні спішать зазирнути всередину і прикупити сувенір на згадку.

Відвідувачів крамниці приємно дивує широкий вибір товару та різномаїття дерев’яних та керамічних виробів. Найбільш популярне кухонне приладдя, виконане з натурального дерева: розписні кухонні дощечки, розмальвоні у яскравих барвах серветниці. Тримаючи в руках таку дощечку, оформлену природніми орнаментами, здається, ніби її щойно виготовив майстер і власноруч поставив на полицю.

Не менш привабливі з естетичної точки зору керамічні вази, статуетки, тарілки. Такий товар буде в нагоді по дому, прикрасить інтер’єр будь-якого приміщення. Представлений широкий вибір чималих за розміром статуеток. Вони стануть окрасою прибудинкової, дачної території, трав’янистих газонів.

Тут кожен знайде товар до душі і, навряд чи, покине магазин без покупки. Та й не дивно. Вся продукція швидко розкупається, тож на полицях регулярно з’являються нові вироби, такі ж недорогі, втім ще більш яскраві та красиві.

Помірні ціни, висока якість товару, широкий асортимент – навіть вибагливі покупці залишать магазин, сповнені позитивних емоцій, а проїжджаючи повз наступного разу, неодмінно забажає зазирнути сюди ще раз.

 

comments powered by HyperComments