“Сумигаз” зобов’язаний повернути споживачам більше 12 млн грн

 Поділитися

Поділитися в

16 жовтня 2019 року Господарський суд Сумської області своїм рішенням відмовив у задоволенні позову АТ «Сумигаз» щодо скасування рішення адміністративної колегії територіального відділення №5 від 4 квітня 2019 року, прийнятим у справі № 02-06/25-2017.

Зазначеним рішенням відділення оштрафувало АТ «Сумигаз» на 68 тис. грн, яке за результатами періодичної повірки відмовляло споживачам у безоплатному ремонті газових лічильників та у безкоштовній заміні тих, які у встановленому порядку були визнані непридатними до ремонту і експлуатації. Внаслідок цього власники цих лічильників за період 2016-2018 років були змушені витратити на роботи по ремонту та на придбання нових лічильників 12 млн. 82 тис грн., хоча діюче законодавство покладає обов’язок оператора газорозподільної мережі виконувати все це за свій кошт.

АТ «Сумигаз» зобов’язали повернути ці кошти споживачам у двомісячний строк із дня отримання рішення адміністративної колегії, але підприємство оскаржило дії відділення у суді, і 16 жовтня 2019 року Господарський суд Сумської області виніс рішення на користь відділення. Того ж таки дня АТ «Сумигаз» сплатив штраф у 68 тис. грн.

Сумські дебати

comments powered by HyperComments