Сумщині допомагатиме міжнародна благодійна організація JERU

Влада 16:41, 12.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Днями заступник голови Сумської обласної військової адміністрації Олег Коваль зустрівся з представниками міжнародної благодійної організації JERU (Joint Emergency Response Ukraine), повідомляє Сумська ОВА.
 Як розповіла директор організації Erica Niel, спектр надання допомоги жителям Сумщини від них може бути великий.
 Це і грошова допомога для ВПО, а також соціально незахищених жителів області, в тому числі людей з інвалідністю. І сприяння у відкритті для жителів Сумщини, в тому числі для ветеранів війни, власного бізнесу. І надання допомоги та психосоціальної підтримки постраждалим від війни в Сумській області. Й інші види допомог.
 У громадах нашої області ця організація наразі працює у партнерстві з організацією «Світло надії». Ми також запропонували свою допомогу міжнародним донорам, зокрема, в пошуках людей, яким найбільше потрібна їх підтримка. Це в тому числі жителі прикордоння, які сьогодні потребують як допомоги у першочерговому відновленні будинків після обстрілів (плівка, тарпауліни тощо), так і грошової. Це люди з інвалідністю, яким необхідні кошти на речі першої необхідності (зокрема, підгузки). Це жителі Сумщини, які втратили роботу, але мають бажання працювати над відновленням інфраструктури й отримувати за це заробітну плату.
 Олег Коваль підкреслив, що дуже зацікавила допомога міжнародних партнерів у питанні щодо надання психосоціальної підтримки постраждалим від війни (оплата роботи психологів у громадах). Адже війна врешті-решт закінчиться, наші захисники повернуться додому і їм та їх родинам буде необхідна психологічна підтримка.
– Дуже дякую представникам міжнародної благодійної організації JERU за зустріч і готовність активно працювати на Сумщині, – зазначив Коваль.

 

comments powered by HyperComments
Нагору