Сумщина в п’ятірці областей за кількістю проданих гектарів від початку дії ринку землі

Суспільство 16:02, 13.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сумська область на п’ятому місці за кількістю землі проданої після відкриття ринку землі в Україні. Інформація про кількість землі опублікували 12 липня на сайті Мінагрополітики.

Відповідно до даних міністерства, на Сумщині продали 31,9 га землі. Для їх продажу уклали 29 угод. На 4,2 га менше землі продали у сусідній Чернігівській області – 27,7 га.

Сумщина закриває п'ятірку областей за кількістю угод з продажу землі від початку дії ринку

Попереду Сумської опинилась Херсонська область – 38,9 га. На третьому місці – Дніпропетровська область і 61,1 га землі, на другому – Полтавська (93,8 га). Найбільшу кількість землі продали та придбали у Харківській області – 107,1 га.

Нагадаємо, в Україні 1 липня відкрився ринок обігу землі сільськогосподарського призначення. Українці стали повноправними власниками свого майна, отримавши право вільно продавати та купувати земельні ділянки.

До 2024 року купити землю для сільського господарства можна не більше 100 гектарі в одні руки й зробити це можуть тільки українці, іноземці – ні. Чи продавати землю людям з громадянством інших країн будуть вирішувати на всеукраїнському референдумі.

comments powered by HyperComments
Нагору