Художественная ковка

Суд закрив справу: у сусідньому з Глуховом місті породілля звинувачує лікарів у недбальстві

Медицина, Суд | 15:18, 19.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

Вони винні, але їх не покарають. На Сумщині суд закрив справу проти гінекологів Путивльської райлікарні, яких породілля звинувачувала у недбальстві. Про це СТС з посиланням на програму “Свідок” на НТН.

Медики скалічили жінку та ледь не задушили дитину – це підтвердили аж три експертизи. До речі, одна з них – столична, зроблена на вимогу самих лікарів.

Але, поки тривали слідство та суди, минуло понад 4 роки. Сплив термін, коли можна було притягти медиків до відповідальності. Як новину сприйняла постраждала, котра всі ці роки чекала справедливості?

Жінка пригнічена, адже вона сподівалася, що суд покарає лікарів, через яких вона зазнала таких важких проблем зі здоров’ям і весь цей час вимушена лікуватися. З пологового будинку і мати, і дитина потрапили відразу до реанімації.

Ольга розповідає, що, коли почалися пологи, лікарі довго не звертали на неї уваги, а потім в паніці почали робити кесарів розтин. Породіллю довелося рятувати від втрати крові, її кілька разів оперували. У жінки був пробитий сечовід, і сеча йшла просто всередину черевної порожнини, до того ж її зашили не тими нитками, які можна використовувати у таких випадках. Почалося нагноєння.

Втім лікарі говорять, що жінка навпаки має дякувати їм за те, що врятували життя її та дитини, адже, за їх словами, випадок був дуже складним.

comments powered by HyperComments