Травматизм і погодні умови: глухівчани звертаються до медиків за допомогою

 Поділитися

Поділитися в

Взимку, як відомо, основними погодними факторами, які впливають на рівень травматизму є це низькі температури та снігові замети.

У Глухові через “погодні качелі” та ожеледицю рух пішоходів і транспорту по дорогах і тротуарах ускладнився. Результат – збільшення, у порівнянні з минулим роком, рівня травматизму. Так, за повідомленням директора Глухівської міськлікарні Сергія Носкова, за минулий тиждень зафіксовано 6 випадків травмування, пов’язаного з погодними умовами.

Тож, глухівчанам слід дотримуватись основних правил безпеки руху:

  • Переміщатися по вулицях під час ожеледиці необхідно з підвищеною увагою, не поспішаючи.
  • Руки повинні бути вільними, щоб убезпечити себе в випадку падіння.
  • Можна використовувати спеціальні насадки проти ковзання на підошву взуття.
  • На дорозі обов’язково дотримуватися правил дорожнього руху, а краще обмежити переміщення особистим  транспортом, який являється об’єктом підвищеної небезпеки, як для пішоходів так і для водіїв.

Нагадаємо, 15 грудня на Сумщині збережуться складні погодні умови, очікується невеликий дощ та сніг, ожеледь, на дорогах ожеледиця, вночі та вранці туман. Вітер північний 5-10 м/с. Температура повітря протягом доби -4..+1*.

16 – 17 грудня: без опадів, на дорогах ожеледиця. Вітер змінних напрямків 3-8 м/с. Температура вночі -1..-6*, вдень -4..+1*.
comments powered by HyperComments