Стало відомо, за яким тарифом платитимуть глухівчани за газ у червні

Споживач, Тарифы | 21:07, 14.05.2019
 Поділитися

Поділитися в

Уряд, НКРЕКП та Нафтогаз нарешті врегулювали ціну газу для побутових споживачів з 1 травня 2019 року. Її розмір для мешканців Сумщини в травні складає – 8205,05 грн. за тис куб. м, а в червні – 8585,12 грн. за тис куб.м.

Такі зміни пов’язані з тим, що, по-перше, змінилась оптова ціна газу від НАК «Нафтогаз України», по-друге, для «Укртрансгазу» введені нові тарифи на транспортування газу. Саме через зміну цих тарифів з 1 травня кожен регіон отримує свою ціну газу для населення.

У додаткових угодах, які НАК “Нафтогаз України” надіслав на адресу ТОВ «Сумигаз Збут» як постачальника із спеціальними обов’язками, оптова ціна газу, за якою Нафтогаз продає газ для потреб населення з 1 травня 2019 року становитиме 7 188,00 грн. за тис куб. м, а з 1 червня по 7 558,80 грн за тис куб. м.

В свою чергу НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг) встановила для АТ «Укртрансгаз» нові тарифи на транспортування газу. У зв’язку із зміною тарифів «Укртрансгазу» кінцева ціна газу для побутових споживачів буде різною на всій території України.

Враховуючи зміну зазначених складових, ціна газу із 1 травня – 8205,05 грн. за тис куб. м, а в червні червні – 8585,12 грн. за тис куб. м. До цього нововведення ціна газу була єдина для споживачів у всіх областях, тому що діяв однаковий загальний тариф на доставку газу. Загальний тариф на доставку складався з тарифу на транспортування для «Укртрансгаз» та тарифу на розподіл для операторів ГРМ. Тож із 1 травня для кожного регіону буде діяти свій тариф на доставку газу.

Детальніше: sumypost

comments powered by HyperComments