Стало відомо, скільки коштуватиме харчування для глухівських дошкільнят і школярів

Освіта | 09:32, 22.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

Питання організації харчування дітей у закладах дошкільної освіти було і залишається одним з актуальних.

Повноцінне харчування дитини – запорука здорового самопочуття, інформує Відділ освіти Глухівської міської ради. Режим та якість раціону особливо важливі в період поширення різноманітних вірусних захворювань. Максимально забезпечити організм необхідними поживними речовинами можна завдяки збалансованому харчуванню. Тому постійна увага з боку відділу освіти та адміністрації закладів дошкільної освіти на території Глухівської міської ради приділяється здоровому харчуванню дошкільнят.

Відповідно до рішення виконавчого комітету Глухівської міської ради від 14.12.2020 № 286 та наказу відділу освіти Глухівської міської ради від 17.12.2020 № 244-ОД «Про затвердження вартості харчування у закладах освіти на території Глухівської міської ради на 2021 рік» забезпечена вартість харчування з наступного розрахунку:

дітям віком від 1 до З років – 23,00 грн. у день, у тому числі за рахунок бюджету міської територіальної громади – 9,20 грн., за рахунок батьків – 13,80 грн.;

дітям віком від 3 до 6 років – 26,00 грн. у день, у тому числі за рахунок бюджету міської територіальної громади – 10,40 грн., за рахунок батьків – 15,60 грн.

На організацію харчування дітей у закладах дошкільної освіти на території Глухівської міської ради з бюджету міської територіальної громади виділено 1,359,047 тис. грн.

Слід зазначити, за рахунок коштів міської територіальної громади послуги з організації харчування у 2021 році дітям надаються відповідно до чинного законодавства в першу чергу дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки (дітям пільгових категорій).

159 дітей дошкільного віку пільгових категорій звільнені від сплати за харчування , а саме:

4 – дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

18 – дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

8 – дітей, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи;

5 – дітей, які опинились у складних життєвих обставинах;

7 – дітей з інвалідністю;

39 – дітей з багатодітних сімей;

78 – дітей із малозабезпечених сімей.

Заготівля овочів та фруктів відбувається традиційно п’ятдесят на п’ятдесят: 50% за рахунок батьків та 50% за рахунок бюджету міської територіальної громади. На сьогоднішній день забезпечення закладів дошкільної освіти овочами складає 80%.

Проблем з організації харчування у закладах дошкільної освіти на території Глухівської міської ради не має.

comments powered by HyperComments