Художественная ковка

Стало цікаво: як глухівчанин лишився грошей?

шахраї | 15:48, 5.08.2020
 Поділитися

Поділитися в

Жертвою шахрайської пастки став житель Глухова – поліція розшукує аферистів

Вісім тисяч гривень зняв з рахунку 37-річного глухівчанина невідомий зловмисник. Представившись співробітником банку, шахрай вивідав у чоловіка конфіденційну інформацію по банківській картці, після чого швидко спустошив його рахунок.

До Глухівського відділу поліції звернувся місцевий житель. Заявник розповів правоохоронцям: тиждень тому на його мобільний телефон надійшло смс-повідомлення, у якому йшлося про успішну оплату послуг на суму 1200 гривень. Спочатку він не приділив цьому уваги. А пізніше з цікавості зателефонував на вказаний у повідомленні номер телефону. Йому відповів незнайомий чоловік, який представився співробітником банку. Співрозмовник пояснив, що на банківський рахунок глухівчанина необхідно встановити додатковий захист. Для цього необхідно лише продиктувати шестизначний код, який йому зараз надійде з банківської установи на телефон. Крім того додав, що час їхньої розмови обмежений, тож це необхідно зробити якомога швидше. Заявник, не гаючи часу, продиктував отриманий числовий код. Після цього розмова з «працівником банку» обірвалась, а на телефон глухівчанина стали надходити повідомлення про списання з його банківського рахунку грошей. Зрозумівши, що став жертвою афериста, чоловік звернувся із відповідною заявою до поліції.
За вказаним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», у рамках якого розшукують шахрая.
Поліція вкотре звертається до громадян: не довіряйте незнайомим співрозмовникам, тим паче, якщо вони починають розмову про гроші. Жоден банківський працівник не буде узгоджувати, уточнювати конфіденційну інформацію стосовно ваших рахунків та проводити будь-які фінансові операції у телефонному режимі. Так діють лише шахраї. Всі питання стосовно ваших банківських карт та рахунків необхідно вирішувати у відділеннях банку, де ви обслуговуєтесь.
Якщо ж ви все ж таки стали жертвою шахраїв, невідкладно звертайтеся до поліції.
Відділ комунікації поліції Сумської області

comments powered by HyperComments