Співробітники кримінальної поліції Глухова викрили водія з наркотиками

Кримінал 11:26, 2.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

Дев’ятнадцять пакетів із сухою та подрібненою рослинною речовиною, схожою на марихуану, шість пакетів із порошкоподібною речовиною, схожою на амфетамін та насіння конопель виявили та вилучили оперативники Глухова у чоловіка. Вилучене направлене на експертне дослідження, а власник дає пояснення слідчому.

В рамках заходів націлених на виявлення осіб причетних до незаконного обігу наркотиків, співробітники кримінальної поліції Глухова отримали оперативну інформацію, що один із жителів Глухова може при собі мати наркотики. Поліцейські не стали зволікати і зупинили автомобіль, на якому пересувався вказаний громадянин.
Під час огляду речей 44-річного чоловіка, в його барсетці, було знайдено та вилучено 19 пакетів з сухою та подрібненою речовиною, схожою на марихуану, шість пакетів з порошкоподібною речовиною, схожою на амфетамін та пакунок із насінням конопель. Вилучене було направлене на експертне дослідження.
У поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України, в рамках якого правоохоронці встановлюють походження даних речовин.

Відділ комунікації поліції Сумської області

comments powered by HyperComments
Нагору