Соціальна допомога на селі: мультидисциплінарна бригада побувала на Глухівщині в Есмані

Соціальний захист | 13:12, 10.09.2019
 Поділитися

Поділитися в

Згідно планів роботи відділення соціальної допомоги вдома на тиждень та на рік, та згідно складеного графіку перевірок 5 вересня було здійснено виїзд мультидисциплінарної бригади комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради до селища Есмань.

В селищі Есмань  на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома знаходяться п’ятдесят сім людей похилого віку та інвалідів яким надають послуги чотири соціальні робітники  Наталія Контарьова, Наталія Рябуха, Володимир Ілейко та Віра Лебедєва,  яких контролює та веде прийом громадян з надання різних видів соціальних послуг соціальний працівник Наталія Пивоварова.

Мультидисциплінарною бригадою, до складу якої ввійшли завідувач відділенням соціальної допомоги вдома, соціальний працівник, психолог та сестра медична було обстежено дванадцять підопічних та надано інформаційні, психологічні, соціально-медичні, консультативні послуги, а також було роздано одяг б/в тим хто їх потребував. Робоча група також провела перевірку соціальних дільниць та вибіркову перевірку якості надання соціальних послуг працівниками територіального центру.

Джерело: gluhivrayrada

comments powered by HyperComments