Сьогодні – День народження військової частини на Глухівщині

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 28 квітня, виповнилось 8 років з дня створення 16 окремого мотопіхотного батальйону.
За ці 8 років особовий склад військової частини з честю та гідністю виконував і виконує бойові завдання по захисту Батьківщини:
Шановні військовослужбовці, солдати, сержанти, старшини, прапорщики та офіцери 16 окремого мотопіхотного батальйону!
Всі ці роки наша бойова частина з честю та мужністю виконує свою основну задачу – в умовах російської агресії, стоїть на захисті рідної землі, примножує славні традиції попередніх поколінь захисників Батьківщини, вдосконалює професійну і бойову майстерність та вчиться гідно реагувати на нові виклики та загрози.
Дякуємо вашим родинам – за мужність, терпіння, підтримку та вміння чекати в ці нелегкі часи. Також вітаємо ветеранів військової частини та волонтерів, які по сьогоднішній день своєю добровільною та самовідданою працею допомагають нам стояти на захисті України. Ми цінуємо те, що ваше надійне плече завжди поряд.
Всій нашій великій батальйонній Родині бажаємо міцного здоров’я, незламної волі в досягненні Перемоги над ворогом, надійного родинного тилу, мирного неба над головою, життєвого оптимізму та МИРУ.
Впевнені, що особовий склад і надалі буде гідно виконувати свої обов’язки, зберігати та примножувати славні традиції військової частини та підтримувати її високий авторитет.
Слава Воїнам 16 омпб!
Слава всім, хто проходив та проходить службу у нашому батальйоні!
Вічна пам’ять тим, хто віддав своє життя за Батьківщину!
Слава Героям!
Слава Україні!, – вітає захисників командування батальйону
comments powered by HyperComments
Нагору