Як оперативно збудувати складське приміщення «під ключ»?

 Поділитися

Поділитися в

модульні металоконструкції модулекс

Через повномасштабне вторгнення Російської Федерації на територію України багато компаній зі східної частнини країни вимушені переносити своє виробництво подалі від бойових дій. В умовах підвищеного попиту гостро стає питання пошуку площ під розміщення потужностей та складів. А якщо розглядати складське приміщення під «ключ», то підприємців лякають, в першу чергу, витрати на будівництво та терміни зведення.

В сьогоднішніх реаліях, щоб знизити вартість будівництва складу, застосовують модульну технологію швидкого зведення з легких металоконструкцій. Наприклад, компанія “Modulex” створює такі промислові споруди по всій Україні протягом місяця.

Чому саме Modulex

  • Власна виробничі потужності
  • Терміни виготовлення та зведення модулів від 5 до 30 днів
  • Під’єднання комунікацій
  • Благоустрій навколишньої території
  • Утеплення конструкцій

Серед найважливіших переваг модульних конструкцій відзначають їх мобільність. За необхідності завжди можна їх розібрати та встановити вже на іншій ділянці. Це при тому, що сама споруда при правильній експлуатації слугуватиме до 50 років. На сам каркас видається гарантія.

склад під ключ

Від чого залежить вартість складу під «ключ»

Звичайно, це сам розмір складу чи ангару. Типовий проект обійдеться дешевше, ніж розробка за індивідуальним планом. Кількість вікон, дверей, воріт, необхідність зведення другого поверху у приміщенні теж впливають на ціну. За необхідності склад монтується додатковим обладнанням для пришвидшення розвантаження. Враховуйте також витрати на доставку виготовлених модулів з заводу до місця розміщення.

Для довідки:

Компанія «Modulex» займається будівництвом модульних конструкцій з 2006 року. За цей час зведено більше 300 об’єктів. На виробництві впроваджено систему якості ISO 9001. Серед клієнтів відомі в Україні корпорації – ДТЕК, Інтерпайп, Caparol та інші. Завдяки власному виробництву вартість зведення таких споруд складає на 20% менше ніж в середньому по ринку.

comments powered by HyperComments
Нагору