Шосткинський район очолить глухівчанка

Влада, Новини | 16:24, 8.12.2020
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 8 грудня, відбулася перша сесія Шосткинської ради VIII скликання, пише Шостка.INFO. На сесійне засідання зібралося 39 депутатів з 42. Нагадаємо, до новоутвореного Шосткинського району ввійшли вже колишні Глухівський, Ямпільський, С.-Будський та власне Шосткинський райони. На сесії вирішували організаційні питання. Для початку заст. голови Шосткинської ТВК Антоніна Синяговська представила всіх новообраних депутатів. Народним обранцям урочисто вручили тимчасові посвідчення.

На сесії були присутні голова Шосткинської ОТГ Микола Нога, обласні депутати Валентин Добров, Володимир Пилипейко, Олексій Романько, а також  т.в.о. голови Шосткинської РДА Ігор Волинець.

Ключовим питанням порядку денного було обрання нового голови районної ради. Політична партія «Наш край» на цю посаду висунула Вікторію Сокіл. Її кандидатура була єдиною. Шляхом таємного голосування 24 депутати віддали свій голос за Вікторію Сокіл. Її заступницею обрали Ірину Шарамко (політична партія «Опозиційна платформа за життя»), відому в Шостці кондитерку. Депутати від політсил «Європейська солідарність» та «За майбутнє» брати участь у голосуванні відмовилися.

У своєму зверненні до колег нова голова районної ради подякувала за довіру та налаштувала їх на взаємодію:

«Ми повинні навчитися працювати у новому форматі, слухати і чути один одного, бо ми всі вихідці з одного великого району. Вважаю, що основним пріоритетом депутатського корпусу 8 скликання є людина… Я не обіцяю неземних благ, я розумію, що важко працювати у часи змін, але я гарантую добросовісність, чесність і порядність».

Довідка: Вікторія Сокіл останній рік працювала у Шосткинській міській раді. До цього з березня 2017 р. по червень 2019 р. була головою Глухівської РДА. Цьому передувала 9-ти річна робота від спеціаліста до заступника голови Глухівської РДА. Має доньку. За освітою педагог. Вікторії Миколаївні 37 років.

 

comments powered by HyperComments