Шосткинську громаду внесли до переліку громад, де ведуться бойові дії

Актуально | 12:36, 11.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

Наказом Мінреінтеграції затверджено оновлений перелік громад у районах бойових дій, на ТОТ та тих, що в оточенні. На основі цього переліку внутрішньо переміщеним особам здійснюватимуть виплати.  Перелік не є фіксованим – він регулярно актуалізується, повідомляє Мінінтеграції.

 Станом на 8.07.2022 року до оновленого переліку територіальних громад, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), входить 9 областей.

 Це територіальні громади Донецької (66), Харківської (51), Дніпропетровської (7), Луганської (37), Запорізької (53), Херсонської (49), Миколаївської (24), Сумської (19), Чернігівської (5) областей. Загалом у переліку наразі 311 громад.

 У Шосткинському районі з 10 громад вже 7 визнано такими, що розташовані в районі проведення бойових дій: Глухівська, Есманська, Зноб-Новгородська, Свеська, Середино-Будська, Шалигінська, а відтепер і Шосткинська громади.

Усі внутрішньо переміщені особи, які перемістилися з цих громад, отримають грошову допомогу від держави.

Мінінтеграції інформує, що зазначений перелік формується за погодженням Міноборони на підставі пропозицій відповідних обласних та Київської міської військових адміністрацій.

У процесі визначення таких територій спираються на три ключові критерії. Це:
• території, що є тимчасово окупованими;
• території, що перебувають в оточенні (блокуванні);
• території, на яких тривають активні бойові дії.
Якщо ви зареєстровані в якійсь із зазначених областей, але ваша громада відсутня в цьому переліку, радять звернутися до своєї військової адміністрації (особисто або через гарячу лінію) й уточнити інформацію.
Головне фото – ілюстративне

 

comments powered by HyperComments