Шостка залишається вільною, напрямок на Глухів та Суми заблокований
Поділитися в
Копіювати посилання
Як живе Шостка станом на ранок 25 лютого у відеозверненні розповів шосткинський міський голова Микола Нога.
“Шановні шосткинці! Шостка продовжує жити у спокійному режимі. Місто залишається вільним. Але разом з тим хочу запропонувати, щоб ми всі знаходилися у квартирах, будинках. Працюють житлово-комунальні підприємства. Мвсто забезпечене водою, газом, електроенергією. Виключені ліфти. Напрямок на Глухів та Суми заблокований. Пантонний міст не побудований. Продовжуємо жити. Дякую всім!”, – сказав Микола Нога.
За оновленою інформацією, місцева влада організовує вивіз автобусом шосткинців, які знаходяться у Ніжині. Нагадаємо, що там зараз мешканці Шостки, що їхали потягом і не змогли дістатися місця призначення…