Школярі Глухівщини у числі фіналістів проєкту «Шкільне reality 2», яке здійснюється за підтримки Агентства США

 Поділитися

Поділитися в

Команду креативних та активних школярів Березівського НВК відібрано у число 50 фіналістів серед 170 учасників другого сезону освітнього проєкту «Шкільне reality 2».

Цей проєкт здійснюється за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Повідомляє Alla Martynenko у Фейсбук.

Авторами та акторами серіалу виступають учні та вчителі українських шкіл. В кожному епізоді вони висвітлюють погляди шкільних команд на різноманітні питання, починаючи з розвитку учня як особистості, закінчуючи найважливішими аспектами розвитку країни. Завдяки участі в ньому команди-фіналісти зможуть пройти безкоштовні курси із відеозйомок, монтажу і акторського мистецтва від професіоналів.

Також учасники мають шанси здобути перемогу на всеукраїнському рівні і одержати ряд призів, включаючи техніку для подальшої реалізації медійних проєктів у своїй школі.

Команда Березівського НВК буде залучена до творчого процесу зйомок єдиного в Україні шкільного серіалу, знятого реальними учнями та вчителями. Всі роботи будуть представлені на шкільному кінофестивалі, який завершить весь проєкт.

comments powered by HyperComments
Нагору