Шістьом теплопостачальним підприємствам Сумщини, що підлягають компенсації з держбюджету, узгодили обсяги заборгованості з різниці в тарифах, – ОВА

Влада 09:10, 9.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

За словами заступника керівника обласної військової адміністрації Олени Бойко, такий крок покликаний не лише забезпечити фінансову спроможність енергогенеруючих підприємств у поточному опалювальному сезоні, а й гарантувати безперебійне надання послуг споживачам.

Посадовець підкреслила, що в надскладних умовах повномасштабної війни та нестабільної роботи енергосистеми країни в наслідок ворожих дій держава потурбувалася, щоби підтримати підприємства теплоенергетики шляхом надання компенсації з державного бюджету заборгованості з різниці в тарифах. Питанням узгодження обсягів заборгованості з різниці в тарифах підприємствам енергетичної галузі на місцях займаються відповідні територіальні комісії.

На засіданні територіальної комісії її членами було прийнято рішення про узгодження обсягів заборгованості з різниці в тарифах 6 теплопостачальним підприємствам області, що підлягають компенсації з держбюджету.

«Територіальна комісія в подальшому продовжуватиме роботу з розгляду пакетів документів, які подані у відповідності до законодавчих норм і строків, а обрахунки проведені згідно із затвердженою Методикою визначення заборгованості з різниці в тарифах», – зазначила Олена Бойко.

Окрім того, спільно із першим заступником керівника Сумської обласної військової адміністрації Тарасом Савченком Олена Бойко провела ряд робочих зустрічей з представниками підприємств – найбільших споживачів електроенергії в області. Вони висловили подяку усім підприємствам, які з розумінням поставилися до питання скорочення споживання електроенергії в пікові години з 7.00 до 10.00 та з 17.00 до 22.00 і максимально переналаштували виробничі процеси до роботи в нічний час.

«Розумне споживання електроенергії – це не лише завдання для побутових споживачів, а й бізнес має переналаштувати свою роботу. Віримо, що спільними зусиллями ми обов’язково подолаємо усі труднощі і допоможемо якнайшвидше відновити енергосистему України», – прокоментувала вона.

За інформацією Сумської обласної військової адміністрації

comments powered by HyperComments
Нагору