Що відбувається у Глухові: справжнє замінування чи рейдерське захоплення агропідприємства?

 Поділитися

Поділитися в

25 грудня до поліції Глухова повідомили: вибухівка закладена і має здетонувати. Територія охоплення чимала: на ній і залізничні колії, і потужності елеватора ТОВ «Росток-холдинг». Представники останнього заявляють: це спланована акція, що є спробою рейдерського захоплення підприємства, яка триває вже третій місяць поспіль.

Навколо зернового елеватора купа силовиків. Навпроти воріт підприємства – автівки поліції. Копи пояснюють: приїхали купити зерна!

Поміж авто силовиків стоять машини із молодиками. Вони уникають спілкування і ховають обличчя від камери. А представники холдингу відкрито заявляють:

«Здійснюється повністю рейдерський захват усього холдингу. Йде опис і арешт майна. Ще не проводився їх збір, але вони вже арештовані», — говорить Олег Бердило, адвокат, представник ТОВ «Росток-холдинг».

Аграрії вважають, що це – рейдерська атака. Відбувається за класичною схемою: роботу блокують саме у період збору і відвантаження врожаю. Це фінансово знекровлює підприємства. Поки справа розглядається у судах – «рейдери» роблять усе можливе, аби завадити роботі підприємств, упевнені представники холдингу. А це повідомлення про замінування – лише привід для блокування роботи, каже адвокат підприємства. Хто за цим стоїть, теж – кажуть відкрито.

«Це харківська прокуратура №6, це поліція охорони в Сумській області, це поліція охорони в Чернігівській області, Харківський відділ СБУ, який постійно приїжджає на обшуки. Це Харківський районний суд – ці всі структури прямо пов’язані з рейдерським захопленням «Росток холдинг»», — переконаний Олег Бердило.

Джерело: СТС

comments powered by HyperComments