Шестеро глухівчан стали володарями Apple-подарунків за участь у квесті до Дня міста

Святкування | 16:38, 2.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

Першого вересня знавці пам’ятних місць рідного краю мали нагоду весело провести час та отримати IPad, Apple Watch та AirPods. Саме такі подарунок до Дня міста Глухова зробили громадська організація «НАШ КРАЙ – Сумщина» та благодійний фонд Андрія Деркача «Наше майбутнє». Для цього потрібно було зареєструватися на сайті та позмагатися у квесті «Глухів – гетьманська столиця».

Тож, участь взяло шість команд, по два учасника у кожній. Спочатку за певним висловом розшукали агента, який дав завдання – відгадати номер телефону. Але, щоб з’ясувати цифри, необхідно було за підказками знайти вісім історичних пам’яток. Перші три команди, які виконали завдання найшвидше, й отримали подарунки.

Переможцями та власниками двох IPad стали музичний керівник садочку «Ромашка» Світлана Миляєва та студентка ГНПУ ім. О. Довженка Аліна Курай. Аліна розповіла, що раніше ніколи не брала участь у подібних змаганнях, але цього разу вирішила спробувати. А от Світлана уже мала такий досвід, проте тоді не вдалося потрапити до команди.

«Коли мені подзвонили увечері й сказали, що гратиму, не повірила. Потім взяла себе в руки, відкрила інтернет і почала повторювати історію Глухова. І це дуже допомогло. Завдяки знанням про пам’ятки рідного міста вдалося швидко вирішити усі завдання та прибігти першими», – ділиться Світлана.

Дівчата кажуть, що найскладніше було – витримати фізичне навантаження. А от учасники команди, що посіла друге місце запевняють, що до навантажень були готові. До перемоги не вистачило лише трішки. Владислав Лебедєв та Анна Краснощока виграли по Apple Watch. Владислав працює у Києві, але спеціально на квест прибув у рідний Глухів. Анна – колишня студентка медколеджу, розповідає, що до участі підбив брат.

«Погодилася, тепер не жалкую. Дуже сподобалося, дуже цікаво. Рекомендую усім спробувати, грати, вигравати, жити на повну», – емоційно закликала дівчина.

Третє місце виборола команда викладачка психології у ППК ГНПУ ім. О. Довженка Юлії Богуци та її студентки Дар’ї Васюк. Дівчата виграли AirPods.

«Дуже цікава діяльність у нашому маленькому місті. Для молоді – це те, що треба. Такі квести дають змогу та спонукають вивчати історію рідного міста. Дякуємо організаторам за можливість, за подарунки, за емоції», – зазначила Юлія.

На святковому концерті увечері Андрій Деркач особисто привітав переможців та вручив цінні призи.

nedelya

comments powered by HyperComments