Художественная ковка

Шахраї розвели 77-річну глухівчанку на 11 тисяч гривень

 Поділитися

Поділитися в

77-річна глухівчанка стала жертвою шахрая. Поліцейським жінка розповіла, що на її мобільний зателефонував невідомий, який назвався ім’ям знайомого та попросив «скинути» йому гроші на лікування.

Бажаючи допомогти чоловіку, вона виконала прохання та перерахувала майже 11 000 гривень на вказану банківську картку. Згодом зателефонувала вже на записаний в телефонній книзі номер приятеля, щоб дізнатись, що ж з ним трапилось, та почула, що ніякого лікування та ніяких грошей йому не потрібно, бо він здоровий і їй з такого приводу не телефонував.

Глухівчанка вирішила зателефонувати на той перший мобільний номер з якого їй телефонував невідомий чоловік. Але додзвонитись так і не змогла, бо телефон вже було вимкнено. 

Поліція відкрила кримінальне провадженнє за ч.1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України та розпочала розшук зловмисника. 

Правоохоронці наполегливо радять громадянам бути розсудливими, і не спілкуватись з невідомими телефонними співрозмовниками. Та ні в якому разі не погоджуватись на будь-які їх пропозиції щодо передачі чи пересилання комусь своїх грошових коштів. Пам’ятайте, щойно у телефонній розмові з невідомими співрозмовниками піднімається питання грошей – вас хочуть одурити шахраї. Тож опануйте себе і покладіть слухавку.

Відділ комунікації поліції Сумської області

comments powered by HyperComments