Рятувальники витратили 20 тонн води, щоб загасити пожежу на Глухівщині

 Поділитися

Поділитися в

12 листопада о 02:07, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди та літньої кухні, що не експлуатуються, по вул. Туманського в с. Шевченкове Глухівського району, – інформує Управління ДСНС України у Сумській області

Про пожежу повідомив сусід, який побачив дим та полум’я. На місце події було направлено відділення чергового караулу 19 – ї Державної пожежно – рятувальної частини та добровільну пожежну команду с. Шевченкове.

По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено покрівлю господарчої споруди по всій площі, перекриття на площі до 10 кв. м. та покрівлю та перекриття літньої кухні і стіни на площі до 15 кв. м.  Утворилась загроза подальшого поширення вогню на поруч розташований житловий будинок. Для безперебійної подачі води на гасіння пожежні автоцистерни довелось до заправляти від водонапірної башти, яка розташована на відстані 1 км від осередку горіння.

О 02:45 загоряння локалізували, а о 07:50 – витративши на гасіння близько 20 тон води, повністю ліквідували.

Всього на гасіння було залучено 1 одиницю спеціальної техніки та 4 чоловіки особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій та 1 автомобіль та 2 працівники добровільної пожежної команди с. Шевченкове.

comments powered by HyperComments