Розгляд справи про відсторонення Олени Демішевої з посади Глухівського секретаря відкладено

Влада, Політика 14:47, 21.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 21 листопада, у Зарічному райсуді Сум слідчий суддя Микола Шершак розглядав клопотання прокуратури про відсторонення від посади секретаря Глухівської міськради Олени Демішевої. Минулого тижня засідання відкладалося через погане самопочуття секретаря – по дорозі до суду їй стало зле.

Перед тим, як їхати на повторне засідання, Олена застерігала глухівчан, які нібито їдуть до Сумського райсуду висловити своє ставлення до неї – секретаря Глухівської міськради

Сьогодні Олена Демішева з’явилася в суд. Посадовицю підозрюють у незаконному звільненні працівника через політичні переконання. Ось, що зауважують на цей рахунок її прихильники:

Я сподіваюсь, що в деяких суддів все ж таки залишилась ще хоч крапля гідності. І вони не стануть заплямовувати своє ім’я за хабарі та вказівки зверху. Вся ця справа зшита білими нитками. Це звичайне переслідування і цькування “неугодних” на грунті політичного протистояння в Глухові”, – пише помічниця мера Оксана Друпп

Для дослідження доказів та у зв’язку з закінченням процесуального часу відведеного для його розгляду клопотання про відсторонення від займаної посади секретаря Глухівської міської ради Сумської області Олени Демішевої відкладено .

Наступне судове засідання відбудеться завтра, 22 листопада о 09 год. 30 хв.

Посадовицю підозрюють у  незаконному звільненні Лариси Громак з роботи з особистих мотивів та порушенні рівноправності громадян залежно від їх політичних переконань, вчинені службовою особою.

comments powered by HyperComments
Нагору