Роман Грищенко: Цей дитячий садок – унікальний, адже він виконується за проєктом, подібного якому немає ні в Україні, ні навіть в Європі

Інфраструктура | 19:05, 29.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

Голова Сумської облдержадміністрації разом із народним депутатом Ігорем Васильєвим та міським головою Сум Олександром Лисенком проінспектували хід будівництва дитячого садочка в 12-му мікрорайоні м. Суми, що зводиться в рамках реалізації президентського проєкту «Велике будівництво».

Цей дитячий садок – унікальний, адже він виконується за проєктом, подібного якому немає ні в Україні, ні навіть в Європі. Об’єкт спроектований таким чином, щоб максимально дати освітлення для дітей, аби не псувати їм зір. Крім того, цей проєкт передбачає наявність басейна. Садочок буде пристосований для маломобільних груп дітей, – зазначив Роман ГРИЩЕНКО. – Хід будівництва йде відповідно до графіків, якістю робіт я повністю задоволений.

За словами голови облдержадміністрації, загальна вартість проєкту складає 60 млн грн, це співфінансування коштів місцевого та державного бюджетів. У цьому році на будівництво зазначеного садка виділено 25 млн грн з державного бюджету (кошти ДФРР) і 5 млн – з місцевого бюджету. Ігор Васильєв додав, що сьогодні обласна, місцева влада та народні депутати спільно вже роблять аналіз об’єктів, які необхідно побудувати наступного року. І розглядається можливість побудови в 12-му мікрорайоні Сум школи, яка має бути не менш сучасною і якісною, ніж дитячий садок.

Довідково. Будівельна готовність об’єкта «Нове будівництво дитячого садка у 12 мікрорайоні за адресою: м. Суми, вул. Інтернаціоналістів, 35» наразі становить 57%. Плановий термін завершення будівельних робіт – 31 грудня 2021 року.

 

comments powered by HyperComments