Робітники поліції розшукують безвісти зниклого мешканця Глухівського району

Розшук | 08:20, 17.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

Працівники Глухівського відділу поліції розшукують Лук’яненка Івана Григоровича, 1962 р.н., жителя с.Червоне Глухівського району. Чоловік зник з дому близько тижня тому, відтоді його місцеперебування залишається невідомим.

Вже вчора в поліцію з заявою про зникнення свого брата звернувсь 59 – річний житель району. Заявник розповів, що його брат, котрий проживає окремо самотою, близько семи днів тому пішов з дому і не повернувся. На зв’язок він не виходив, а його мобільний телефон вимкнений.

На вигляд розшукуваному 55-60 років, зростом близько 168 см, середньої статури. Має коротке руде волосся з залисинами з обох боків чола. Ніс викривлений вліво в наслідок перелому, шрами на переніссі та в ділянці лівої брови. На обличчі розшукуваний має руді невеликі вуса.

За словами заявника, його брат зник з дому, будучи одягнений в чорні штани, інші речі братового гардеробу він не пригадує. Розшукуваний взутий у бурки з чорними галошами розміром 40-41. На голові мав чорну шапку. Поліція встановлює місцезнаходження зниклого чоловіка, і звертається до всіх небайдужих громадян з проханням про допомогу. Якщо комусь відоме його місцеперебування, чи його бачили при пересуванні транспортом, або є інформація, що допоможе в розшуку чоловіка – повідомте про це до Глухівського відділу поліції за адресою:м.Глухів, вулиця Спаська, 34, або за телефонами 0503077504, 2-20-15, або на цілодобову лінію служби «102».
Будемо вдячні за допомогу!

 

comments powered by HyperComments