РФ перекидає сили до північних кордонів України: з якою метою

Війна | 14:24, 4.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

Російське командування перекидає в Брянську і Курську області підрозділи, які можуть бути задіяні у відволікаючих маневрах на Сумському і Чернігівському напрямках.

Про це повідомляє  Управління стратегічних комунікацій ВСУ.

Так, на станціях “Клімов” і “Суземка” Брянської області йде прибуття ешелонів з танками Т-80 з Богучара . А на станцію “Суджу” і “Льгов-Київський” прибувають ешелони з танками зі складу Балтійського флоту.

“Кількість сил і засобів російських окупаційних військ біля кордону з Сумською та Чернігівською областю недостатньо для відкриття, скажімо так, другого фронту. Але цей склад може бути перекинутий з метою активізації дій на кордоні, що відволікають увагу ЗСУ”, – йдеться в повідомленні.

У ЗСУ зазначили, що на сьогодні російські окупаційні війська не можуть відкривати другий фронт через нестачу ресурсів. Однак постійна загроза наступу може сковувати сили українських військових.

“На це і робиться розрахунок, щоб зменшити контрнаступальний потенціал ЗСУ. Окремо хотілося б відзначити, що для цієї мети буде використовуватися ресурс не стільки “рідних” підрозділів Брянської та Курської областей, а збірна солянка з Єльні, Богучар і Совєтська”, – підкреслили там.

rbc.ua

comments powered by HyperComments