Рахунок за світло у смартфоні: 5 причин відмовитися від паперових платіжок

Споживач 12:24, 2.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

Більше 12 тисяч споживачів відмовилися від друкованих рахунків за електричну енергію. Тепер їм надсилають платіжки лише онлайн. Як зробити екосвідомий вибір, у чому важливість та зручність розповідаємо далі.

Для переходу на платіжки в електронному вигляді відкрийте сторінку “Налаштування” в особистому кабінеті та поставте відмітку “Отримувати рахунок тільки в електронному вигляді”

ПЕРЕВАГИ ЕЛЕКТРОННОГО РАХУНКУ

  • не треба чекати доставки рахунку – платіжка в особистому кабінеті доступна значно раніше, аніж клієнти отримують паперовий варіант;
  • електронний і друкований рахунки мають однакову юридичну силу ;
  • вибір онлайн-формат – це ваша турбота про довкілля;
  • відмова від паперових платіжок допомагає зекономити кошти і енергоресурси;
  • задля контролю споживання і платежів більше не доведеться зберігати купу документів, уся інформація зберігається у вашому акаунті.

СКАЧАТИ ПЛАТІЖКУ ЗА ЛІЧЕНІ ХВИЛИНИ

Для завантаження платіжки у сервісі “E-Svitlo” достатньо натиснути одну кнопку. Щоб переглянути суму до сплати за минулий місяць, варто тільки скористатися опцією “Останній рахунок”. Тут же можна і сплатити за спожиту електроенергію.

Якщо контролюєте нарахування і платежі за кількома особовими рахунками, обирайте потрібний номер і тисніть “Останній рахунок”. Також у особистому кабінеті доступний архів електронних платіжок.

Створіть обліковий запис у особистому кабінеті на сайті або скачайте мобільний додаток “E-Svitlo”. Користувачі сервісу мають доступ без обмежень до детальної інформації за особовим рахунком – у будь-який час з комп’ютера, планшета чи смартфона.

comments powered by HyperComments
Нагору