Псевдопрацівник банку “розвів” довірливого глухівчанина більш, ніж на 12 тисяч гривень

шахраї | 11:12, 16.12.2019
 Поділитися

Поділитися в

Зловмисник назвався працівником банку  та під приводом, начебто, розблокування картки потерпілого, переконав його зробити ряд операцій, в результаті чого чоловік втратив всі заощадження.

До Глухівського відділу поліції з повідомленням про шахрайство звернувся 38-річний житель району. Під час бесіди з заявником правоохоронцям стало відомо, що зранку на мобільний чоловіка зателефонував невідомий, який назвався співробітником банку і повідомив, що його банківська картка  заблокована. Для її розблокування необхідно здійснити деякі операції по банківській картці. Потерпілий виконав всі вказівки телефонного співрозмовника. Коли ж побачив, що з картки зникли гроші, зрозумів, що його ошукали.

За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України і ведуть пошуки зловмисника. І вкотре нагадують громадянам, що перш ніж пристати на пропозиції невідомих осіб, що називають себе представниками різних установ, спочатку дізнайтесь всю необхідну інформацію з надійних джерел і тільки тоді приймайте відповідні рішення. А якщо ваш співрозмовник починає розмову за ваші кошти чи пропонує здійснити якісь операції з ними – не вагайтесь кладіть слухавку. Пам’ятайте: краще витратити час і прийти особисто до тієї установи від якої діють невідомі, ніж довіритись і залишитись без заощаджень, Відділ комунікації поліції Сумської області

 

comments powered by HyperComments