Псевдобанкір обнулив картку мешканця Глухова

шахраї 06:54, 2.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

До поліції Глухова з заявою про шахрайство звернувся чоловік, який розповів, що невідома особа зняла з його банківського рахунку 3 700 гривень, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

 За словами постраждалого, того дня він отримав дзвінок від невідомого, який у розмові назвався представником банку. Останній розповів, що фінансовий документ заявника заблокований. Аби він і надалі міг безперешкодно скористатися своїм рахунком, йому потрібно назвати чотири останні цифри номеру банківської картки та код, який прийде йому в смс-повідомленні.

 Чоловік надав інформацію, після чого зрозумів, що став жертвою шахрайства, адже майже одразу отримав сповіщення на телефон про зняття коштів з рахунку.
 У поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, в рамках якого встановлюються обставини та особа зловмисника.

 Поліцейські знову звертаються до громадян з проханням недовіряти інформації, отриманої телефоном від невідомих людей, ким би вони не називались. Якщо вам телефонують з банку та просять коди з смс-повідомлення для дистанційного проведення фінансових операцій або авторизації, підвищення безпеки вашого рахунку, відновлення дії банківської картки, підвищення кредитного ліміту, – не погоджуйтесь. Всі питання стосовно ваших грошей вирішуйте виключно у фінансовій установі. Будьте обачні!

comments powered by HyperComments
Нагору