Залишити не можна скоротити: яке рішення прийняли, щодо оптимізації ліжкового фонду у Глухівській лікарні?!

Медицина, Офіційно | 20:15, 27.08.2019
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні в актовій залі Глухівської ЦРЛ відбулась спільна нарада за участі в.о.міського голови Олени Демішевої, профільного заступника Маріанни Васильєвої, в.о. Глухівської РДА Володимира Картавого, головного лікаря Анатолія Кіяшка та медичних працівників.

Розглядалось питання проведення оптимізації ліжкового фонду лікарні на виконання Листа т.в.о Сумської обласної державної адміністрації Ірини Купрейчик.

Вислухавши в першу чергу точку зору лікарів, учасники спільної наради прийняли рішення не проводити оптимізації в Глухівській лікарні, адже медичний заклад знаходиться в процесі перетворення на Госпітальний округ (лікарня інтенсивного лікування 1 рівня), який розрахований на обслуговування 119 тис. населення.

Тож, для ефективного надання медичної допомоги згідно нормативів розпорядження голови ОДА від 04.04.2019 за №163 Глухівська ЦРЛ у своїй структурі мусить мати 363 ліжко-місця, відповідно до нормативу на 10 тис.населення – 30,8 ліжка. Без проведення оптимізації ліжкового фонду норматив на 10 тис.населення складає 22,27 ліжка.

Варто також зазначити, що саме сьогодні одним із найнагальніших питань забезпечення життєдіяльності міста є прийняття депутатами Глухівської міської ради рішення про перетворення ЦРЛ в комунальне некомерційне підприємство “Глухівська міська лікарня”. І це єдиний шанс зберегти лікарню.

Джерело: Глухівська міська рада

comments powered by HyperComments