Провайдери відключили жителям Сумщини три телеканали

Новини | 14:23, 3.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Відтепер жителям Сумщини недоступний перегляд популярних всеукраїнських телеканалів 112 УКРАЇНА, ZIK, NEWSONE. Провайдери програмної послуги відключили їх згідно з Указом Президента, в якому йдеться про санкції РНБО. Про це у Фейсбуці повідомила представниця Нацради з питань телебачення і радіомовлення в Сумській області Larysa Yakubenko.

“Провайдери програмної послуги Сумської області на виконання Указу Президента відключили телеканали 112 УКРАЇНА, ZIK, NEWSONE, до яких РНБО застосувала санкції.

Також у ніч з 02 на 03 лютого ТОВ “ТРК “АКАДЕМ ТВ” припинило ретрансляцію ТЕЛЕКАНАЛУ NEWSONE.

Наприкінці січня припинено ретрансляцію 112 УКРАЇНА телерадіокомпанією “ВІДІКОН”.

Указом ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого 2021 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

Санкції застосовані до телеканалів ТОВ “АРІАДНА ТВ”, ТОВ “НОВИЙ ФОРМАТ”, ТОВ “ТВ ВИБІР”, ТОВ “ЛІДЕР ТВ”, ТОВ “ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ “112-ТВ”, ТОВ “ПАРТНЕР ТВ”, ТОВ “НОВИНИ 24 ГОДИНИ”, ТОВ “Нові комунікації”, а також до Козака Тараса Романовича, який є кінцевим бенефіціарним власником цих телеканалів”, – написала Лариса Якубенко.

comments powered by HyperComments