Профілактика суїцидальної поведінки: до заміського табору на Глухівщині завітали психологи

 Поділитися

Поділитися в

Проблема суїцидальної поведінки дітей та молоді набуває все більшої актуальності. За статистичними даними самогубство є другою основною причиною підліткової та юнацької смертності після нещасних випадків.

З метою профілактики суїцидальної поведінки серед підлітків 19 липня  на базі заміського оздоровчого дитячо – юнацького табору «Сонячний» територіальний центр соціального обслуговування населення Глухівської міської ради провели акцію «Жити – це здорово».

Під час зустрічі завідувач відділення соціальної роботи для сім`ї, дітей та молоді територіального центру Олена Юденич згуртувала та налаштувала  учасників  заходу та провела вправу «Життя – це…», психолог територіального центру Мар`яна Шутько торкнулись практичних моментів правил поведінки в інтернеті, формування навичок підвищення стресостійкості особистості та презентувала тему: «Профілактика комп’ютерної залежності».

Наприкінці учасникам заходу було роздано візитки з адресою та номером телефону, куди вони можуть звернутися у разі виникнення проблем.

За інформацією територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради

comments powered by HyperComments