Президент України нагородив Золотою зіркою командира мотопіхотної роти, який вступив в бій з ворогом поблизу Глухова

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні в стінах Маріїнського Палацу відбулась церемонія нагородження українських захисників і рідних загиблих військовослужбовців, повідомляє Оперативне командування “Північ”.

Так, Президент України Володимир Зеленський особисто вручив орден «Золота Зірка» нашому захиснику, командиру мотопіхотної роти, старшому лейтенанту Артуру Кравченко, який під час наступу ворожих військ поблизу міста Глухова Сумської області вступив у бій із переважними силами противника. Було завдано значної шкоди ворогу, виведено з ладу 3 БТРи, 6 одиниць ворожої автомобільної техніки. Він зумів вивести особовий склад, не допустивши безповоротних втрат.

Брав активну участь у бойових діях у населених пунктах Чернігівської області. Неодноразово зупиняв просування противника закріпленою територією. Під час обстрілу з боку російських військ у березні 2022 року в районі населеного пункту Буди на Чернігівщині попри перевагу противника завдав суттєвих втрат ворогу й зупинив його просування. Був поранений у бою, проте виконав бойове завдання.

comments powered by HyperComments
Нагору