Правоохоронці розповіли глухівським школярам про підготовку та роботу в поліції

 Поділитися

Поділитися в

Зустріч з дітьми була організована працівниками Глухівського відділу поліції та курсантами Харківського національного університету внутрішніх справ. Про це інформують на сторінці Глухівського відділу поліції в фейсбуці.

Поспілкуватися з правоохоронцями, як нинішніми, так і майбутніми, прийшли старшокласники трьох глухівських шкіл.

В рамках профорієнтаційної роботи працівники поліції часто зустрічаються зі старшокласниками місцевих шкіл. Однак цього разу до традиційної розмови долучилися курсанти профільного вишу – Харківського НУВС. Учорашнім випускникам ще пам‘ятні власні пошуки свого місця у житті та переживання від вибору професії, й водночас вони вже чітко усвідомлюють ту відповідальність, і ті непрості особливості, що мають лягти на плечі кожного працівника поліції.

Тому вони легко знайшли спільну мову з гостями, і на власному прикладі розповіли, що стало вирішальним у їхньому виборі професії.

Потім розмова перейшла на іншу тему: які виші готують фахівців-поліцейських: слідчих, оперуповноважених, експертів тощо; про умови вступу; які спеціальності пропонуються до опанування; умови навчання та проживання і т.д.

Далі до розмови долучилися молоді фахівці Глухівського відділу поліції, котрі розповіли про перші свої кроки і досягнення в службі та поділилися цікавими епізодами службового життя.

Досвідчені поліцейські з багаторічним стажем теж не залишились осторонь розмови, давши молоді кілька порад, що слід робити неповнолітнім, коли вони потрапляють у критичну ситуацію.

Загалом, бесіда видалася і цікавою, і пізнавальною, і невимушеною. Працівники поліції подякували підліткам за увагу та порадили у разі виникнення будь-яких питань звертатися до них за допомогою. І запевнили: поліція завжди і за будь-яких прийде на допомогу тим, хто цього потребує.

comments powered by HyperComments
Нагору