Пожежна безпека, земельні паї та туризм: обговорили на нараді сільських голів Глухівського району

 Поділитися

Поділитися в

11 вересня в залі засідань Глухівської районної ради під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови районної державної адміністрації Володимира Картавого та голови районної ради Олексія Ткаченко відбулась семінар-нарада сільських та селищних голів. Повідомляється на сайті Глухівської районної ради.

Про стан протипожежної безпеки проінформував начальник 19-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України в Сумській області Роман Соборов, який нагадав очільникам громад про облаштування місць біля водонапірних веж для отримання води у разі виникнення пожежі.

Начальник відділу у Глухівському районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Сергій Сорока нагадав сільським, селищним головам про використання проектних доріг між земельними частками  (паями) громадян. Зокрема він зазначив, що сільські ради втрачають чимало коштів, щоб поповнити бюджети, потрібно провести інвентаризацію та передати проектні дороги в оренду орендарям.

Продовження семінару, присвяченого перспективам розвитку сільського зеленого туризму, відбулося в селі Слоут.

Запрошені відвідали етно-садибу, екскурсію по якій провів директор комунального закладу Березівської сільської ради  «Березівський центр культури і дозвілля» Володимир Цюкало та еко-садибу ФОП Сачко В.І..

Власник сільської садиби у селі Землянка Сергій Рубаник ознайомив присутніх з досвідом своєї роботи в сфері зеленого туризму.

Всі присутні отримали багато позитивних вражень від побаченого і замислилися над ідеєю розвитку зеленого туризму на своїх територіях.

comments powered by HyperComments
Нагору