Повідомлення «Глухівського теплового району» про коригування діючих тарифів на теплову енергію

Офіційно | 13:00, 19.11.2020
 Поділитися

Поділитися в

Головний теплопостачальник міста, КП «Глухівський тепловий район», сьогодні, 19.11 2020 року оприлюднив наміри переглянути тарифи на послуги. Підстава – ріст ціни на газ. Першими з новою вартістю мають познайомитися бюджетні установи та інші споживачі. Населенню озвучують нову ціну за послуги, глухівчани ж поки що платитимуть за раніше встановленим тарифом, допоки не буде подане відповідне рішення на погодження виконкомом. Для бюджетних та інших споживачів тариф зміниться і буде застосований; для населення – поки не застосовуватиметься в дію.

Нагадаємо, після виборів підприємство отримало повідомлення про підвищення ціни на газ на 32,7 %. Відповідно, з ростом ціни на газ, зростає і тариф. Працювати за старим тарифом підприємство не може, КП «Глухівський тепловий район» вже понесло збитки у розмірі 600 тисяч гривень.

«Необхідно прийняти новий тариф з огляду на те, що підприємство сплачує більше 80% за спожитий газ, що є головною умовою на отримання щомісячного ліміту на нього» – коментує директор Микола Колоша.

Текст повідомлення

Комунальне підприємство «Глухівський тепловий район» повідомляє про намір відкоригувати тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів.

Згідно наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130 «Порядок інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011р. № 869 « Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» (в редакції постанови КМУ від 3 квітня 2019р. № 291) Порядок формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, комунальне підприємство «Глухівський тепловий район» Глухівської міської ради має намір переглянути тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів.

Коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії проведено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869 “ Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги ” (зі змінами).

Розрахунки тарифів на комунальні послуги для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів відкориговані в зв’язку зі збільшення вартості постачання природного газу в жовтні 2020 року на 32,7%.

Скориговані тарифи на теплову енергію, іі виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії відповідно до споживачів складають :

– На теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб населення,
бюджетних установ та інших споживачів – 1392,73 грн/Гкал ( без ПДВ) (збільшення на 16,5 %).

– На послугу з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів – 1671,28 грн/Гкал (з ПДВ)
(збільшення на 16,5%).
В діючих тарифах враховані ціни на природний газ з урахуванням транспортування та розподілу

природного газу без ПДВ:

Для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів у розмірі 5032,65 грн. за 1000 м3. В скоригованих тарифах ціни на природних газ з урахуванням транспортування та розподілу

природного газу без ПДВ становлять:

Для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів у розмірі – 6358,26 грн. за 1000 м3 (збільшення на 26,3%).

Пропозиції щодо зміни тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів, просимо надавати за адресою: вул. Києво-Московська,14 або по телефону 2-63-72 у семиденний термін із дня публікації.

comments powered by HyperComments