Художественная ковка

Постало питання ліквідації на Глухівщині кількох пунктів надання первинної допомоги

Медицина | 12:45, 20.11.2019
 Поділитися

Поділитися в

У вівторок, 19 листопада, голова постійної комісії районної ради з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров’я, материнства, дитинства і соціального захисту населення Сергій Мінаков провів засідання комісії, де були розглянуті питання в галузі медицини, які виносяться на засідання тридцять шостої сесії районної ради сьомого скликання.

В умовах медичної та адміністративно-територіальної реформ все частіше постає питання про закриття ФАПів та ФП через малу кількість населення, що обслуговується.

Так, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги  «Глухівського району» Глухівської районної ради Олександр Тюльпа повідомив, що ФП с.Мацкове, ФП с.Калюжне та ФП с.Сутиски не ввійшли до Плану спроможних мереж надання первинної допомоги, затвердженого розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації 22.05.2018 №311-ОД, тож постало питання про їх ліквідацію.

Депутати занепокоєні ситуацією, яка склалася, але утримувати фельдшерські пункти сільські ради не в змозі, не вистачає коштів. Утримання ФП на рік складає близько 120 тис. грн., ФАПу – 200-210   тис. грн..

Також, у зв’язку з закриттям вищезазначених структурних підрозділів, головний лікар проінформував про внесення змін до структури комунального некомерційного підприємства та до його штатного розпису.

Депутати постійної комісії рекомендували проекти рішень розглянути на 36 сесії районної ради.

Джерело: gluhivrayrada

comments powered by HyperComments