“Пощастило бути глухівчанином”: відомий земляк з фронту подякував містянам і волонтерам за допомогу

Суспільство 15:24, 28.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно нами був опублікований матеріал, де йдеться про заклик волонтерів на збір допомоги, в тому числі їжі тривалого зберігання для глухівчанина, якого в місті знає мало не кожен кущ.

Оприлюднена стаття була сприяйнята “на ножі” окремою публікою співвітчизників, котрі не соромилися в оцінках волонтерам, називаючи останніх “шарлотанами” й іншими лайливими словами, мовляв наші військові всім забезпечені, а заклики про допомогу зібрати коробку їжі своїм же землякам викликали відвертий скепсіс.

Але знайшлося чимало доброзичливих та небайдужих жителів міста, котрі поспішили допомогти хлопцям на передовій. Всі вони без зайвих питань допомогали хто, чим міг.

У свою чергу, в тому дописі ми зазначили, що допомоги потребує відомий глухівчанин, обіцяючи розкрити його особистість. І ось сьогодні він сам написав слова подяки глухівчанам, які не залишилися осторонь і протягнули руку допомоги. Олександр Мірошниченко подякував землякам і волонтерам з ГО “Допомога – м.Глухів”, зокрема Ірині Барановій.

 

 

comments powered by HyperComments
Нагору