Поліція звітувала за рік роботи на території Глухівського району

Суспільство | 08:55, 11.02.2020
 Поділитися

Поділитися в

На семінарі-нараді сільських, селищних голів обговорили роботу Глухівського відділу поліції, – повідомляють на сайті Глухівської райдержадміністрації

Начальник сектору моніторингу Глухівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області Андрій Чаус доповів про результати  роботи відділу за 2019 рік

За 12 місяців 2019 року на території Глухівського району зареєстровано 158 кримінальних правопорушень ( у 2018 – 109), з яких 67 розкрито. Питома вага розкритих злочинів складає 40, 2 %.

У структурі злочинності 50 % злочинних проявів загально-кримінальної спрямованості становлять особливо тяжкі та тяжкі злочини, це в першу чергу майнові злочини.

Зареєстровано 27 злочинів у сфері незаконного обігу наркотиків.

З метою протидії незаконному обігу зброї та боєприпасів кримінального походження проведено ряд оперативно – профілактичних та спеціальних заходів. За порушення правил збереження вилучено 12 одиниць вогнепальної зброї.

Окремо, Андрій Чаус зупинився на питанні запровадження національного проекту «Поліцейський офіцер громади». Він повідомив, що суть проекту полягає в тому, що в кожній громаді житиме і працюватиме поліцейський, який опікуватиметься безпекою та захистом населення, знатиме довірену йому територію, людей і дослуховуватиметься до проблем місцевої громади.

Цей проект на території Сумської області впроваджуватиметься протягом 2020 року, а для цього органам місцевого самоврядування на підвідомчих територіях необхідно забезпечити умови для роботи поліцейського: обладнати приміщення «поліцейської станції» та придбати автомобіль.

«Запровадження нового рівня комунікації та поліцейського сервісу на території громад допоможе забезпечити відкриту та тісну співпрацю громадян та поліції заради створення безпечного середовища, де поліцейський офіцер це частина громади», – наголосив тимчасово виконуючий обов’язки голови Глухівської районної державної адміністрації Володимир Картавий, звертаючись до голів сільських, селищних рад району.

 

comments powered by HyperComments