Поліція Сумщини взялася за колег, які причетні до рейдерства “Росток-Холдингу”

Кримінал | 16:13, 4.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

У ГУ НП Сумської області взялись за працівників управління поліції охорони, які під час серії спроб захоплення агропідприємства ТОВ «Росток-Холдинг» діяли на боці та за вказівкою рейдера Якова Грибова. Правоохоронці проведуть службову перевірку діяльності колег. Про це стало відомо журналістам у відповідь на звернення до Глухівського відділу поліції.

Зазначимо, що знімальна група неодноразово фіксувала працівників УПО на полях агропідприємств під час спроб блокування збору та вивезення врожаю. Також правоохоронці влаштовували засідки та блокпости з машин на виїздах з філій ТОВ «Росток-Холдингу» і кидались на працівників під час вивезення зернових з кластерів.

За даними працівників компанії, поліція охорони працює в інтересах рейдера Якова Грибова, який намагається захопити підприємство. В УПО ж кажуть, що нібито діють у рамках договору на охорону території компанії з керівництвом «Росток-Холдингу», що не відповідає дійсності.

Раніше у місцевій поліції запевняли, що охорона перебуває на об’єкті нібито на законних підставах і навіть має відповідний договір.

«Ніякого договору немає. Копи спеціально сформували пакет документів, щоб надати правовий статус своєму знаходженню. Ми навіть звертались до їхнього керівництва за наданням роз’яснення про підстави. Нам сухо відповіли, що це таємниця», – розповіли в юридичному відділі ТОВ «Росток-Холдингу».

Джерело: Сумські дебати з посиланням на stopcor.org