Поліція Глухівщини посилює контроль за дотриманням карантинних заходів

Суспільство | 15:44, 12.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

Останнім часом в області зафіксовано велику кількість захворювань на короновірусну інфекцію. Відтак, аби упередити поширення хвороби на території району та міста, глухівські правоохоронці планують та проводять рейди на предмет виявлення порушень карантинного законодавства, а також розгорнули широку профілактичну роботу.
Правоохоронці нагадують громадянам про необхідність утриматися від зайвого перебування у багатолюдних місцях та поїздок. За можливості ділові та робочі питання вирішуйте у телефонному режимі або через Всесвітню мережу чи меседж-канали. За необхідності відвідати торгівельні, державні або медичні заклади, носіть маски або інші засоби респіраторного захисту та дотримуйтесь правил гігієни: мийте руки або обробляйте їх антисептичними засобами, дезінфікуйте маски багаторазового використання, дотримуйтесь соціальної дистанції тощо.
Працівники поліції також звертаються з засторогою до перевізників та власників підприємств, торгівельних організацій, розважальних закладів та закладів громадського харчування: будьте уважні і слідкуйте за дотриманням протиепідеміологічних заходів не лише відвідувачами, пасажирами та клієнтами, а й вашим персоналом. У разі виявлення порушень чинного карантинного законодавства власники та адміністрація зазначених підприємств та перевізники будуть притягуватись до відповідальності.
Нагадуємо, що згідно ст.44-3 КУпАП порушення правил щодо карантину людей тягне за собою накладення на громадян штрафу ц розмірі від 17 тисяч до 34 тисяч гривень, на посадових осіб – від 34 тисяч до 170 тисяч гривень.
Тож будьте відповідальні, дотримуйтесь карантинного законодавства і залишайтеся здоровими.
Глухівський відділ поліції
4
Поделились: 5
Нравится
Комментировать
Поделиться
comments powered by HyperComments