Поліцейські Сумщини висловлюють щирі співчуття сім’ї та родичам свого померлого колеги з Глухова

Суспільство | 12:39, 24.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Керівництво та особовий склад поліції Сумщини висловлює глибокі співчуття сім’ї та рідним старшого сержанта поліції Олександра Бабича, який передчасно пішов з життя сьогодні, 24 липня. Йому було лише 44 роки.

Старший сержант поліції Олександр Бабич перебував на посаді поліцейського з обліку та збереження речових доказів і озброєння логістики відділу поліції №1 (м. Глухів) Шосткинського районного управління поліції ГУНП в Сумській області. Він тривалий час працював в органах внутрішніх справ України.
Нехай добрий, світлий спомин про Олександра назавжди залишається у серцях рідних, колег, усіх, хто його знав, любив та шанував. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була найголовнішою в житті, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть! У пам’яті колег Олександр назавжди залишиться добрим другом, доброзичливим колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи. Особовий склад поліції Сумщини сумує з приводу цієї непоправної втрати та висловлює щирі співчуття родині померлого. Вічна світла пам’ять колезі.

Відділ комунікації поліції Сумської області

comments powered by HyperComments